EN
 

Имот бр.737

стан 
за изнајмување


Тип на имот
стан
Град
Скопје
Населба
Тафталиџе 2
Површина (во m2)
45
Цена (во €)
200
Кат
7
Парно
Централно
Опис

Изнајмуваме комплетно модерно опремен стан 45м2 со една спална во тафталиџе спроти Веро. Станот е на 7ми кат со лифт и градско парно. Вселив веднаш.