EN
 

Имот бр.738

стан 
за продажба


Тип на имот
стан
Град
Скопје
Населба
Водно
Површина (во m2)
100
Цена (во €)
1200
Кат
0
Парно
струја
Опис

Станот е на приземје, во уникатен објект, стан спрат, со површина 100м2, и двор 60м2. Во станот се влегува со лифт директно од гаража, има две спални соби, од кои едната е мастер спална со сопствена бања, втора бања, голема дневна, кујна со природна вентилација, и тераса со поглед на Скопје.