EN
 

Имот бр.739

стан 
за продажба


Тип на имот
стан
Град
Скопје
Населба
Водно
Површина (во m2)
100
Цена (во €)
1300
Кат
1
Парно
струја
Опис

Ексклузивна можност, стан вградена смарт хоум технологија. Лоциран на Водно, до 6та управа, новоградба - вселив за 30 дена. Станот е на прв кат, само еден стан на спрат, во станот директно се влегува со лифт. 130м2, 3 спални соби, две бањи, гостински тоалет, утилити, кујна со природна вентилација, г