EN
 

Имот бр.740

стан 
за продажба


Тип на имот
стан
Град
Скопје
Населба
Аеродром
Површина (во m2)
82
Цена (во €)
1000
Кат
5
Парно
Централно
Опис

Нов стан во близина на Воен Базен во Аеродром, 82м2 на 5ти кат со лифт и централно парно. Располага со 3 спални соби, две бањи, голема дневна, убав балкон со отворен поглед. Станот е со имотен лист и вселив веднаш.