EN
 

Имот бр.743

стан 
за продажба


Тип на имот
стан
Град
Скопје
Населба
Центар
Површина (во m2)
84
Цена (во €)
85000
Кат
0
Парно
струја
Опис

Се продава стан на приземје, 84м2 со две спални, дневна со кујна и терпезарија, една бања и тераса, во мирна улица до Романска амбасада, на 100 метри од градежен факултет, Универзална сала, Т.Ц. Буњаковец. Целосно се сменети прозорци, и реновирана е бањата. Има убава позиција и за канцелариски прост