EN
 

Имот бр.744

стан 
за изнајмување


Тип на имот
стан
Град
Скопје
Населба
Аеродром
Површина (во m2)
75
Цена (во €)
400
Кат
4
Парно
Централно
Опис

Стан со нов мебел во Аеродром кај Тобако 2 на 4ти кат со лифт во нова зграда. Располага со две спални, бања, гостински тоалет, голема дневна со кујна терпезарија. Има централно градско греење и клима уред. Обезбедено подземно паркинг место.