EN
 

Имот бр.746

стан 
за изнајмување


Тип на имот
стан
Град
Скопје
Населба
Центар
Површина (во m2)
45
Цена (во €)
260
Кат
4
Парно
Централно
Опис

Изнајмуваме комплетно опремен стан со една спална во Центар, во непосредна близина на државна болница (комплекс Мајка Тереза). Станот е на 4ти кат, во нова зграда, со лифт. Приклучен е на централно греење. Обезбеден паркинг.