EN
 

Имот бр.747

стан 
за продажба


Тип на имот
стан
Град
Скопје
Населба
Карпош 2
Површина (во m2)
80
Цена (во €)
1250
Кат
7
Парно
Централно
Опис

Продаваме нов стан во Карпош, кај Мида, во зградата на Голден Арт. Станот е со површина 80м2, со три спални соби, бања, гостински тоалет, дневна со терпезарија и кујна. Станот е на 7ми кат, со јжна ориентација и отворен поглед кон Водно. Има градско парно и инсталација за клима уред. Станот е со чис